NOWOCZESNE SKLEPY INTERNETOWE
DOPASOWANE DO KAŻDEGO URZĄDZENIA

ponad 10 lat doświadczenia

optymalizacja pod kątem SEO 

pełna zgodność z przepisami RODO

krótkie terminy i szybka realizacja

Dziś obecność w sieci jest obowiązkowa. Dobrze zaprojektowana, estetyczna i funkcjonalna strona internetowa potrafi w znaczącym stopniu zwiększyć zainteresowanie klientów Twoją ofertą. To oczywiście przekłada się nie tylko na wrost dochodów Twojej działalności, ale także na budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy i zwiększenie zaufania klientów do marki.

Strony internetowe dla firm

Strony internetowe
zaprezentuj się w sieci

Prowadzisz firmę i nie posiadasz wizytówki w sieci, bądź twoja strona www jest przestarzała i nieaktualna... to potrafi skutecznie zniechęcić twoich potencjalnych klientów.

Indywidualny projekt i wykonanie nowoczesnej, responsywnej strony internetowej z systemem do zarządzania treścią już od 800zł netto.

Dedykowane sklepy internetowe
zacznij sprzedawać globalnie

Rozpoczynasz przygodę z handlem lub prowadzisz lokalny handel stacjonarny ale chcesz zwiększyć swoją sprzedaż... Nigdzie nie znajdziesz tylu klientów co w internecie.

Globalny rynek stoi dla ciebie otworem, musisz tylko założyć nowy punkt sprzedaży: sklep internetowy. Szczegóły na stronie Oferta.

Interaktywne prezentacje
pokaż się z lepszej strony

Prowadzisz szkolenia, prezentujesz statystyki... interaktywne prezentacje napewno ci to ułatwią i przyniosą wymierne korzyści.

Pomożemy, doradzimy i zrobimy taką stronę jakiej potrzebujesz.

W firmie SPLINTER tworzymy wszelkiego rodzaju technologie internetowe, od prostych stron wizytówkowych po rozbudowane systemy e-commerce. Zapewniamy kompleksową obsługę, zaczynając od projektu, przez programowanie, administrowanie, na hostingu kończąc.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki ponad 10 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Usługi programowania stron internetowych oferujemy między innymi dla klientów następujących miast: 
Tychy, Bieruń, Mikołów, Pszczyna, Oświęcim, Jaworzno, Mysłowice, Żory

DLACZEGO
MY

specjalizujemy się w systemach dedykowanych, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

realizujemy projekty zgodnie z najnowszymi trendami przy użyciu aktualnych technologii

posiadamy specjalistyczną wiedzę i ponad 10 letnie doświadczenie

słuchamy i doradzamy wybór najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb

współpracujemy lokalnie oraz globalnie

realizujemy projekty szybko i terminowo

ZAUFALI NAM

REFERENCJE

Łukasz Próchnik - Lipgold.pl

Kontakt i obsługa klienta w firmie SPLINTER to czysta przyjemność. Za każdym razem kiedy tylko potrzebuję pomocy, mogę na nich liczyć i to niemal w błyskawicznym tempie. Nie ma potrzeby wydzwaniać i prosić o pomoc, zwykła wiadomość e-mail i wiem, że już nie muszę się martwić.  Nawet w sytuacji podbramkowej o później porze. 
Jeżeli chodzi o jakość usług oferowanych przez firmę SPLINTER , to muszę stwierdzić, że jest rewelacyjna. Nie tylko są w stanie wykonać wszystko to o co poproszę, ale bardzo często doradzą jakie rozwiązania byłyby lepsze i z perspektywy czasu widzę, że mieli rację. 
Z miłą chęcią mogę polecić  firmę SPLINTER. Sam osobiście miałem pewne obawy na samym początku, ale teraz już wiem, że to był strzał w dziesiątkę. 

Tomasz Hojny - Bigplus.pl

Projekt został wykonany z należyta starannością i zgodnie z wyznaczonym terminem, a efekt bez wątpienia spełnił nasze oczekiwania. Kontakt z wykonawcą był szybki i efektywny. Każdy nasz pomysł był bezzwłocznie realizowany i nie było problemu z kilku, a nawet kilkunastoma modyfikacjami wynikającymi z naszego niezdecydowania.

Firma dopasowuje swoje działania do oczekiwań i potrzeb klienta. Kiedy prosiliśmy, aby niektóre prace były wykonywane w porze wieczorowej, aby nie zakłóciły Nam funkcjonowania, dla firmy Splinter nie stanowiło to problemu. Zadanie zostało zrealizowane w najwygodniejszy dla Nas sposób.

Pomimo ukończenia projektu, co pewien czas korzystamy ze wsparcia firmy - kompleksowa obsługa oferowana przez Splinter, zapewnia Nam stałą pomoc techniczną.
Z wielką przyjemnością polecam współpracę z firmą Splinter.

Michał Pachel - OryginalneOleje.pl

... chciałbym też od razu podziękować za świetną współpracę i co najważniejsze ekspresowe tempo prac i komunikacji co nie zdarza się tak często ;) życzyłbym sobie takiej współpracy z wszystkimi firmami i na pewno będę Państwa polecał :) ...

Oskar Wojtala - Aura Nieruchomości

Kreatywność i profesjonalizm na wyjątkowo wysokim poziomie, rewelacyjny kontakt. Z całą pewnością polecamy współpracę z firmą Splinter.