Profesjonalny retusz i obróbka zdjęć.

Jakość zdjęcia ma ogromny wpływ na odbiór i opinię związaną z oferowanym produktem czy usługą. Chcąc wywrzeć pozytywne wrażenie na potencjalnych klientach, którzy do tej pory nie mieli bezpośredniego kontaktu z firmą nie można publikować materiałów złej jakości. Niedopracowane zdjęcia prezentujące ofertę odstraszają klientów, ponieważ budzą wątpliwości co do jakości produktów i profesjonalizmu firmy.

Bardzo rzadko się zdarza aby zdjęcie wykonane profesjonalnym sprzętem przez doświadczonego fotografa od razu wyszło idealne i nie potrzebowało obróbki w programie graficznym. Wynika to z różnicy w zdolności postrzegania świateł, cieni i kolorów między ludzkim okiem a aparatem fotograficznym.

Dlatego warto zadbać aby zdjęcia publikowane w internecie były jak najlepszej jakości co pomoże w budowaniu zaufania klientów do firmy i zwiększeniu sprzedaży.

Oferujemy profesjonalną obróbkę i retusz zdjęć w zakresie:

1. Obróbka podstawowa - kadrowania, prostowania, poprawy kolorów, jasności i kontrastu, wyostrzania oraz usuwania szumów – od 5 zł/szt netto2. Przygotowania zdjęć produktowych - poprawa kolorów, jasności i kontrastu, wyostrzania wycinane tła, poprawa kształtu produktów – od 10 zł/szt netto3. Fotomontaż - usuwanie niepotrzebnych elementów ze zdjęcia, zmiana tła, dodawanie elementów z innych zdjęć, itp. - od 20 zł/szt netto4. Zmiana kolorów elementów, produktów na zdjęciu – od 12 zł/szt nettoKONTAKT

Bartek
główny programista
obsługa klienta
tel.: 881 339 418

Aneta
grafika i frontend
tel.: 695 821 206

NAPISZ:
biuro@splinter.net.pl

Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.
Jeśli chcesz porozmawiać osobiście, przyjedziemy do Ciebie w dogodnym terminie.

Formularz kontaktowy