Tychy to jedno z wielu miast na śląsku, w którym oferujemy bezpośrednie usługi tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych, portali, blogów, internetowych banerów reklamowych ( reklama displayowa) oraz dynamicznych prezentacji, interaktywnych katalogów, animowanych ikonografik.

Wszystkim mieszkańcom Tychów i okolic, a w szczególności obecnym i przyszłym przedsiębiorcom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi. Cenimy bezpośredni kontakt z klientem więc nie mamy problemu z dojazdem do jego siedziby na umówione w dogodnym terminie spotkanie.

Sklepy internetowe

Projektujemy i realizujemy platformy e-commerce, zarówno te proste jak i dedykowane pod odpowiednią branże. Jesteśmy w stanie stworzyć sklep internetowy o potężnych możliwościach, których zakres może ograniczyć tylko nasza wyobraźnia i wyobraźnia klienta. Tworzymy e-sklepy dla najbardziej wymagających klientów, kładąc nacisk na ich funkcjonalność w zakresie zarządzania sprzedażą oraz treścią (przyjazny system CMS). Projektując systemy sprzedaży internetowej dokładamy wszelkich starań aby proces zakupu oraz realizacji zamówienia był intuicyjny i przebiegał w możliwie najprostszy sposób zarówno dla sprzedającego jak i kupującego. Nasz system CMS zapewnia wsparcie efektywności sprzedaży na każdym jej etapie. Zaczynając od masowej zmiany cen, kodów rabatowych, ulubionych produktów przez integracje z systemami: płatności, wysyłki, opiniowymi kończąc na bieżącym informowaniu klienta o statusie jego zamówienia.

Strony internetowe

Wykonujemy strony www dla firm, instytucji publicznych, stowarzyszeń, fundacji i osób prywatnych z okolic Tych i całego śląska. Strony internetowe to idealny sposób na prezentację profilu działalności i zachęcenie potencjalnych klientów do skorzystania z oferowanych usług. Strony wizytówkowe mogą przybierać bardzo prostą formę w postaci tzw. onepages, gdzie w jednym widoku zawarta jest cała treść jaką chcemy podzielić się z internautami. Bardziej rozbudowane strony firmowe zawierają właściwie niczym nieograniczoną liczbę podstron, na których można zaprezentować dużą ilość informacji w przyjazny i czytelny sposób. Tego typu strony mogą zawierać między innymi: ofertę produktów z podziałam na kategorie, aktualności, formularz kontaktowy, formularz newslettera, mapkę dojazdu, galerie zdjęć i wiele innych. Projektując strony internetowe staramy się aby przekaz był jasny i czytelny, a poruszanie się stronie było intuicyjne, tak aby klient w łatwy sposób mógł dotrzeć do potrzebnych informacji.

Jeśli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób podejdzie do zrobienia twojej strony internetowej bądź sklepu internetowego w twojej okolicy wpisując w wyszukiwarkę frazę strony internetowe Tychy wejdź na stronę splinter.net.pl i wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza kontaktowego, odezwiemy się do Ciebie w najbliższym czasie.

Aby zobaczyć nasze umiejętności przeglądnij niektóre z dotychczas zrealizowanych przez nas projektów na stronie: https://splinter.net.pl/portfolio.